رنگ آنتی باکتریال نانو

از مهمترین عوامل انتشار و انتقال بیماری ها در اماکن، سطوح دیوار و سقف های ساختمان می باشد. رنگ نانو آنتی باکتریال با استفاده از تکنولوژی نانو با ایجاد سطوح پاک و عاری از آلودگی به صورت دائمی با جلوگیری از رشد انواع و اقسام باکتری ها از جمله باکتری های بسیار مقاوم S.aureus  و S.faecalis و P.aeroginosa و E.coli از رشد و گسترش و انتقال بیماری ها تا حد زیادی جلوگیری نموده و کمک شایانی به بهداشت و سلامت فردی و عمومی می نماید.

این پوش رنگ های بر پایه آکرلیک امولش و ذرات نانو فناوری بوده که قابلیت تبدیل یک سطح معمولی به یک سطح آنتی باکتریال و ضد ویروس را دارد و علاوه بر پوشش مناسب به سادگی قابلیت اجرا بر کلیه سطوح می باشد.

این رنگ به طور متوسط حداقل پنج سال با کیفیت بالا توانایی کنترل عوامل بیماری زا در طبقه های مختلف را دارا می باشد و جهت اعمال در محیط هایی با حفاظت میکروبی بالا بهترین گزینه می باشد.

توضیحات

مزایا:

  • کاهش هزینه های پاکسازی و ضدعفونی سطوح
  • ایجاد سطوح پاک و عاری از آلودگی
  • جلوگیری از رشد، گسترش و انتقال بیماری ها
  • کمک به بهداشت و سلامت فردی و عمومی و کمک به بهسازی محیط زیست
  • ایجاد پاکترین، ایمن ترین و مدرن ترین فضاها در دنیا
  • پایه آب و دوستدار محیط زیست
  • سهولت اجرا

 

موارد کاربرد

گستره کاربری این رنگ ها در مکان هایی نظیر بیمارستان ها، درمانگاه ها، مطب ها و مراکز درمانی، آشپزخانه ها، اتاق کودکان، سالن های ورزشی، استخرها و حمام و سونا، مدارس، دانشگاه ها، کارخانجات تولید مواد غذایی، هتل و رستوران ها، انبارها و تولید کنندگان اسباب بازی های پارکی، مهد کودک ها … می باشد.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “رنگ آنتی باکتریال نانو”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “رنگ آنتی باکتریال نانو”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.